Powerscreen / can u feel it?

Powerscreen / can u feel it?

SORTEERID

Sõelumisseadmed

Powerscreen on juhtiv sõelumis ja sorteerimis seadmete tootja alates aastast 1960. Masinate projekteerimisel kasutatakse seadmete pikkaaialist valmistamis kogemust. Seadmed on tõestanud ennast kõrge tootlikuse ja töökindlusega.Tegemist on maailma tasemel  fraktsioneerimisseadmetega pakkudes väga laia ja spetsiifilist tootevalikut. Seadmetele on tagatud Powerscreeni esindajate tugi kogu maailmas olenemata seadme vanusest.

Chieftaini tooterühm

Chieftain seeria sobib ideaalselt fraktsioneerima killustike,liiva ja muid materjale. Tootevalikusse kuulub väiksemaid ja suuremaid sorteere. Tootevalikus leiab sobiva seadme igaüks kellel on vajadus kõrgtasemel sorteeri järgi. Kõik Chieftaini seeria sõelad on kergesti käsitletavad, kiiresti kokkupakkitavad ja mobiilsed.

Warrior tooterühm

Warrior seeria on mõeldud fraktsioneerima materjale nõudlikes tingimustes. Seade sobib ehitus-ja lammutusjäätmete ning pinnase sõelumiseks. Seadmel saab kasutada erinevaid sorteerimis lahendusi piigid, ruutsõelad, avadega plaat, harf, piid jne. Warrioi tüüpi sõelad on kergesti käsitletavad ja kiire üleseadmis ajaga. 

H tooterühm

H-rühma tooted on mõeldud peenmaterjali fraktsioneerimiseks ja puhastamiseks. Seadmeid kasutatakse kleepuva ja suure tolmu sisaldusega materjali puhastamiseks. Masin on võimeline läbi sõeluma suuri koguseid. ( Sõelmed, liiv jne)

Lae alla brožüür

/failid/File/Screening%20Brochure%202014%20EN.pdf